Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 3 результатів
Benefit 48
18 268,75 ₴| Розміри | 2,3 × 0,85 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.3 |
| Глибина | 1.04 |
| Висота: | 0.85 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11 см типу Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Mars 10 (SMT). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.9×1.54 |
Benefit 49
18 268,75 ₴| Розміри | 2,3 × 0,85 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.3 |
| Глибина | 1.04 |
| Висота: | 0.85 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11 см типу Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Mars 04 (SMT). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.9×1.54 |
Benefit 50
18 922,53 ₴| Розміри | 2,3 × 0,85 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.3 |
| Глибина | 1.04 |
| Висота: | 0.85 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11 см типу Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Curio 83 (Dekora Group). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.9×1.54 |














