Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 3 результатів
Benefit 44
16 568,93 ₴
| Розміри | 2,20 × 0,80 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.20 |
| Глибина | 0.90 |
| Висота: | 0.80 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11 см типу Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Alaska 97 (Exim). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.87×1.42 |
Benefit 45
16 568,93 ₴
| Розміри | 2,20 × 0,80 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.20 |
| Глибина | 0.90 |
| Висота: | 0.80 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11 см типу Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Alaska 28 (Exim). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.87×1.42 |
Benefit 47
16 568,93 ₴
| Розміри | 2,20 × 0,80 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.20 |
| Глибина | 0.90 |
| Висота: | 0.80 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11 см типу Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Oslin 05 (Unitex). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.87×1.42 |














