Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 2 результатів
Benefit 21
14 920,63 ₴
| Розміри | 2,15 × 0,75 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.15 |
| Глибина | 0.87 |
| Висота: | 0.75 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11 см типу Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Bagama Capuchino New 09 (Exim) + Polo 02 (SMT) |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.85×1.40 |
Benefit 22
14 439,87 ₴
| Розміри | 2,15 × 0,75 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.15 |
| Глибина | 0.87 |
| Висота: | 0.75 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11 см типу Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Savanna nova 08 grey (Exim) + Malmo 83 (Exim). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.85×1.40 |














