Filter by price
Колір
- аврора голд 6
- айворі 6
- айворі онікс 6
- айрон бронз 1
- айс грей 2
- айсберг 1
- АнтрацитАнтрацит 1
- б'янко аворіо 1
- б'янко карарра 2
- б'янко карарра грей 2
- бардиліо лайт 2
- бежевий 1
- бежевий льон 2
- бетон 2
- бізе 1
- БілийБілий 2
- білий антік 1
- білий мармур 11
- блакитний топаз 1
- вайт клауд 2
- венеція делікато 1
- вера грей 1
- вествуд 1
- винний 1
- вуд вейн 1
- гавана 2
- гірчичний 2
- голден вайт 1
- голден сенд 2
- граніт 1
- графіт 1
- графітовий 1
- грей травертін 2
- грей шторм 1
- гріджіо альпа 1
- гріджіо латте 1
- делікато беж 1
- делікато грей 1
- дріфтвуд беж + білий дуб 1
- дріфтвуд грей + айворі 3
- дріфтвуд грей + білий дуб 1
- дуб 2
- зелений мох 2
- ігуана 1
- іджео беж 1
- інвізібл грей 1
- індіго 1
- калакатта вінтаж 1
- калакатта голд 3
- калакатта грей 1
- калакатта крістал 1
- калакатта мармур 6
- капучино 22
- карамель 1
- каса вайт 5
- каса голд 1
- клауд 1
- клауді грей 3
- кокосове молоко 1
- коричневий 4
- крема делікато 1
- крема марфиль 1
- крема марфіль 3
- крема саббія 5
- кремовий 1
- кремовий штіль 1
- лагуна 1
- латте 1
- лафаєт 1
- лоран блек 1
- льон 1
- м'ятний 2
- макадамія 1
- маршмеллоу 1
- меренга 1
- мигдаль 1
- містік грей 5
- мокко 1
- молочна хмара 1
- мох 1
- НатуральнийНатуральний 1
- натуральний льон 1
- неро зебрано 1
- неро маркіна 1
- оксфорд 1
- олімпо вайт 1
- охра 1
- п'єр блек 1
- панда вайт 2
- папірус 1
- патагонія 2
- перлинний беж 1
- перлинний нюд 1
- перлинний тауп 1
- петра грей 3
- полярна ніч 1
- попільний 3
- ребекка грей 4
- римський травертін 2
- ройбуш 1
- саванна 1
- сандал 1
- сахара 3
- світло-сірий 2
- сендвейв 1
- сивий 2
- сілвер рівер 5
- сільвер рівер 1
- сірий 22
- сірий агат 1
- сірий маренго 1
- смарагдовий 5
- сніжно-білий 1
- спайдер грей 1
- статуаріо анго 1
- суперіор вайт 1
- тайгер травертін 1
- тапіока 1
- тауп 2
- темний графіт 1
- темно-сірий 4
- теплий базальт 1
- теплий пісок 3
- теракотовий 1
- торонто браун 1
- тофу 1
- трав'яний 1
- травертін 4
- туманний сірий 1
- устричний 3
- фенді блю 1
- форест 1
- френч ваніль 2
- холодний сірий 1
- чорний 11
- чорний онікс 4
- чорнильно-синій 1
- шоколадний 1
- ясень 4
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 97–108 із 299
Керамічний стіл Паріс TML-997 іджео беж + бежевий
50 175,00 ₴
| Вага | 135,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 135.5 |
| Колір | іджео беж |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 160 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Паріс TML-997-1 крема марфіль + бежевий
40 905,00 ₴
| Вага | 112,20 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 112.20 |
| Колір | крема марфиль |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200 венеція делікато + капучино
28 125,00 ₴
| Вага | 94 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 94 |
| Колір | венеція делікато |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200 патагонія + чорний
22 725,00 ₴
| Вага | 94 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 94 |
| Колір | патагонія |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 180 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200-1 айсберг + білий
19 305,00 ₴
| Вага | 74 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 74 |
| Колір | айсберг |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200-1 містік грей + капучино
23 805,00 ₴
| Вага | 74 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 74 |
| Колір | містік грей |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Піно TML-1200-1 п’єр блек + чорний
23 805,00 ₴
| Вага | 74 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 74 |
| Колір | п’єр блек |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Сієна TML-1240 римський траветрін + капучино
22 005,00 ₴
| Вага | 68 кг |
|---|---|
| Розміри | 135 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 68 |
| Колір | травертін |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 135 |
| Форма | круглі |
| Вид | розкладні |
| Діаметр, см | 135 |
Керамічний стіл Сорренто TML-1301 голден вайт + капучино
25 605,00 ₴
| Вага | 86 кг |
|---|---|
| Розміри | 130 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 86 |
| Колір | голден вайт |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 130 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Тереза TML-1260 грей травертін + чорний
64 125,00 ₴
| Вага | 131,50 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 131.50 |
| Колір | грей травертін |
| Ширина, см | 100 |
| Форма | овальні |
| Вид | нерозкладні |
Керамічний стіл Тіціано TML-1150 делікато грей + білий
25 605,00 ₴
| Вага | 93 кг |
|---|---|
| Розміри | 170 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 93 |
| Колір | делікато грей |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 170 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Тревізо TML-1350 сахара + бежевий
27 675,00 ₴
| Вага | 81 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 90 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 81 |
| Колір | сахара |
| Ширина, см | 90 |
| Довжина, см | 140 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |














