Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано один результат
Диван Лагуна велюр темно-сірий
15 262,00 ₴| Вага | 40 кг |
|---|---|
| Розміри | 1,700 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Вага | 40 |
| Колір Столешня | Айс 20 Silk, Велюр Латте |
| Вид | 810 мм |
| Додатково | 1320 мм |
| Матеріал Каркас | гнутоклеєна фанера + ДСП + ДВП + Дерево (масив ясена). |
| Наповнення | поролон 28 щільності |
| Основа сидіння | меблева "змійка" |














