Filter by price
Тип матраца
- Двосторонній 226
- Односторонній 28
Опція Зима/Літо
- Ні 1200
Матеріал чохла
- Стрейч-жакард 85
- Comfort plus 14
- Soft Plus 19
- Жакард 30
- Жаккард 30
- Стрейч-жаккард 60
- Стрейч-трикотаж 15
Вага людини
- Без обмежень 179
- До 140 кг 30
- До 160 кг 15
- до 170 кг 30
Висота матраца
Сегмент Матраца
- Класичні 150
- Матраци преміум класу 104
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 253–254 із 254
Матрац The Home Tiffany/Тіфані, Розмір матрацу (ШхД) 90×190
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 170 кг |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-трикотаж |
| Шар 1 | Латекс Foam |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Пружинний блок Multi Pocket 7 zone |
| Шар 4 | Латекс Foam |
| Шар 5 | Organic Latex |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 23 см |
Матрац The Home Tiffany/Тіфані, Розмір матрацу (ШхД) 90×200
| Тип матраца | Двосторонній |
|---|---|
| Опція зима/літо | Так |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Вага людини | до 170 кг |
| Єврокаркас | Посилений |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-трикотаж |
| Шар 1 | Латекс Foam |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Пружинний блок Multi Pocket 7 zone |
| Шар 4 | Латекс Foam |
| Шар 5 | Organic Latex |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Латекс | Так |
| Висота матраца | 23 см |














