Filter by price
Жорсткість
- Жорсткий (5) 16
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 13–16 із 16
Ортопедичний матрац Artist HILMA, 80х190
7 389,00 ₴| Розміри | 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Air layer |
| Наповнювач №3 | Smart foam® maxima |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Скручений |
| Навантаження | 160 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
Ортопедичний матрац Artist HILMA, 80х200
7 504,00 ₴| Розміри | 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Air layer |
| Наповнювач №3 | Smart foam® maxima |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Скручений |
| Навантаження | 160 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
Ортопедичний матрац Artist HILMA, 90х190
8 166,00 ₴| Розміри | 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Air layer |
| Наповнювач №3 | Smart foam® maxima |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Скручений |
| Навантаження | 160 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
Ортопедичний матрац Artist HILMA, 90х200
8 290,00 ₴| Розміри | 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Air layer |
| Наповнювач №3 | Smart foam® maxima |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Скручений |
| Навантаження | 160 кг |
| Гарантія | 36 місяців |














