Filter by price
Жорсткість
- 8 із 10 16
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 13–16 із 16
Ортопедичний матрац Belsonno Argento, 80х190
14 545,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 27 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Шар-дуо Tuffo Lattice |
| Висота, см | 27 cм |
| Жорсткість | 8 із 10 |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 200 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Комфортність | 9 із 10 |
Ортопедичний матрац Belsonno Argento, 80х200
14 771,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 27 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Шар-дуо Tuffo Lattice |
| Висота, см | 27 cм |
| Жорсткість | 8 із 10 |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 200 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Комфортність | 9 із 10 |
Ортопедичний матрац Belsonno Argento, 90х190
16 079,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 27 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Шар-дуо Tuffo Lattice |
| Висота, см | 27 cм |
| Жорсткість | 8 із 10 |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 200 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Комфортність | 9 із 10 |
Ортопедичний матрац Belsonno Argento, 90х200
16 317,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 27 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Шар-дуо Tuffo Lattice |
| Висота, см | 27 cм |
| Жорсткість | 8 із 10 |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 200 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Комфортність | 9 із 10 |














