Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 13–16 із 16
Ортопедичний матрац Sleep&Fly SF OPTIMA, 80х190
6 975,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Жаккард |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Термоповсть посилена |
| Наповнювач №3 | – |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Тип матраца | Пружинний |
| Гарантія | 36 місяців |
Ортопедичний матрац Sleep&Fly SF OPTIMA, 80х200
7 082,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Жаккард |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Термоповсть посилена |
| Наповнювач №3 | – |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Тип матраца | Пружинний |
| Гарантія | 36 місяців |
Ортопедичний матрац Sleep&Fly SF OPTIMA, 90х190
7 704,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Жаккард |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Термоповсть посилена |
| Наповнювач №3 | – |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Тип матраца | Пружинний |
| Гарантія | 36 місяців |
Ортопедичний матрац Sleep&Fly SF OPTIMA, 90х200
7 823,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Жаккард |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Термоповсть посилена |
| Наповнювач №3 | – |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Тип матраца | Пружинний |
| Гарантія | 36 місяців |














