Комфортна піна високої щільності
Filter by price
Жорсткість
- Жорсткий (5) 16
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 13–16 із 16
Ортопедичний матрац Take&Go BIG ROLL, 80х190
8 345,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Комфортна піна високої щільності |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Скручений |
| Навантаження | Необмежене |
| Гарантія | 36 місяців |
Ортопедичний матрац Take&Go BIG ROLL, 80х200
8 470,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Комфортна піна високої щільності |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Скручений |
| Навантаження | Необмежене |
| Гарантія | 36 місяців |
Ортопедичний матрац Take&Go BIG ROLL, 90х190
9 216,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Комфортна піна високої щільності |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Скручений |
| Навантаження | Необмежене |
| Гарантія | 36 місяців |
Ортопедичний матрац Take&Go BIG ROLL, 90х200
9 360,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Комфортна піна високої щільності |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Скручений |
| Навантаження | Необмежене |
| Гарантія | 36 місяців |














