фарбований метал (імітація дубу)
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Туалетний стіл Loom/Лум, Готові кольорові рішення Бетон світлий
8 578,00 ₴
-
Наматрацник Obyatiya Morfeya/Обійми Морфея водоутримуючий з бортами 2, Розмір матрацу (ШхД) 140x200
1 947,00 ₴Оригінальна ціна: 1 947,00 ₴.1 442,00 ₴Поточна ціна: 1 442,00 ₴. -
Шафа 2Д "Лайн Декор" ДСП (ш.1000 / в.2225 / г.570) Варіант 2
0,01 ₴
Відображаються усі з 2 результатів
Стілець M-76 попільний + дуб
2 925,00 ₴
| Вага | 6,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 89 см |
| Висота, см | 89 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал (імітація дубу) |
| Вага, кг | 6.5 |
| Колір | попільний |
Стілець M-76 тауп + дуб
2 925,00 ₴
| Вага | 6,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 89 см |
| Висота, см | 89 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал (імітація дубу) |
| Вага, кг | 6.5 |
| Колір | тауп |














