оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево
Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 2 результатів
Комплект садових меблів “Белладжо” ODS-2 дріфтвуд грей + айворі
24 255,00 ₴
| Вага | 28 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 см |
| Висота, см | 43 |
| Складання | потребує складання столика |
| Матеріал основи | фарбована оцинкована сталь + штучний ротанг |
| Вага, кг | 28 |
| Колір | дріфтвуд беж + айворі |
| Вид | садові меблі |
| Діаметр, см | 66 |
| Матеріал ніжок | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |
Комплект садових меблів “Капрі” ODS-1 дріфтвуд грей + айворі
37 305,00 ₴
| Вага | 50 кг |
|---|---|
| Розміри | 43 см |
| Висота, см | 43 |
| Складання | потребує складання столика |
| Матеріал основи | фарбована оцинкована сталь + штучний ротанг |
| Вага, кг | 50 |
| Колір | дріфтвуд беж + айворі |
| Вид | садові меблі |
| Діаметр, см | 66 |
| Матеріал ніжок | оцинкована сталь з декоративним покриттям під дерево |














