Filter by brand
Filter by price
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 4 результатів
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 100*70, бетон сірий
4 147,00 ₴| Вага | 15,200 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 70 × 75 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 100 см |
| Висота: | 75 см |
| Вага | 15,200 кг |
| Колір Столешня | Cірий бетон |
| Довжина, см | 1000 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 700 |
| Матеріал ніжок | Дерево Бук+Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Колір | Натуральний+Білий |
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 100*70, білий
4 147,00 ₴| Вага | 15,200 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 70 × 75 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 100 см |
| Висота: | 75 см |
| Вага | 15,200 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Довжина, см | 1000 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 700 |
| Матеріал ніжок | Дерево Бук+Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Колір | Натуральний+Білий |
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 120*80, бетон сірий
4 446,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Cірий бетон |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 75 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Дерево Бук+Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Колір | Натуральний+Білий |
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 120*80, білий
4 446,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 75 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Дерево Бук+Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Колір | Натуральний+Білий |














