Filter by price
Жорсткість
- 5/4 32
- 5/5 16
- Жорсткий (5) 32
- Середня (4) 32
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 109–112 із 112
Ортопедичний матрац Lotos VEDA, 80х190
10 499,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 22 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Air fabric |
| Наповнювач №3 | Extra protect felt |
| Висота, см | Більше 22 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | Необмежене |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комфортність | Ультра (4) |
Ортопедичний матрац Lotos VEDA, 80х200
10 664,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 22 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Air fabric |
| Наповнювач №3 | Extra protect felt |
| Висота, см | Більше 22 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | Необмежене |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комфортність | Ультра (4) |
Ортопедичний матрац Lotos VEDA, 90х190
11 606,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 22 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Air fabric |
| Наповнювач №3 | Extra protect felt |
| Висота, см | Більше 22 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | Необмежене |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комфортність | Ультра (4) |
Ортопедичний матрац Lotos VEDA, 90х200
11 782,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 22 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Air fabric |
| Наповнювач №3 | Extra protect felt |
| Висота, см | Більше 22 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | Необмежене |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комфортність | Ультра (4) |














