Filter by brand
Filter by price
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 7 результатів
Стіл Венді XS-1025, 110/170*70, білий/сірі ноги
7 332,00 ₴
Стіл Венді XS-1025, 80/130*65, білий/білі ноги
7 046,00 ₴
| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 65 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 80 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 30 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
Стіл Венді XS-1025, 80/130*65, білий/сірі ноги
7 046,00 ₴
| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 65 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 80 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 30 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Сірий |
Стіл Етна 120(+40)*75 білий метал/білий
7 202,00 ₴
| Вага | 32 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 75 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 75 см |
| Вага | 32 |
| Колір Столешня | Білий |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Білий |
Стіл Нептун 110/140*75 білий/керам мармур
12 012,00 ₴
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 100*70, білий
4 147,00 ₴
| Вага | 15,200 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 70 × 75 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 100 см |
| Висота: | 75 см |
| Вага | 15,200 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Довжина, см | 1000 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 700 |
| Матеріал ніжок | Дерево Бук+Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Колір | Натуральний+Білий |
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 120*80, білий
4 446,00 ₴
| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 75 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Дерево Бук+Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Колір | Натуральний+Білий |














