Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано один результат
Стіл КИПАРИС 120*80, білий/ білий мармур
4 992,00 ₴| Вага | 28,9 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 80 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 120 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 28,9 |
| Колір Столешня | Білий матовий мармур |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Білий |














