Бренд
- Мікс Меблі 58
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 49–58 із 58
Стілець Ріо, чорний/шкірзам темний шоколад
962,00 ₴| Вага | 4,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 39 × 96 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 96 см |
| Вага | 4,5 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Річь, чорний/велюр сірий
1 222,00 ₴| Вага | 4,400 кг |
|---|---|
| Розміри | 39 × 96 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 96 см |
| Вага | 4,400 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Томас XS-2836, чорний/ латте
2 496,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 58 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Томас XS-2836, чорний/велюр сірий
2 496,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 58 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Чілі (квадрат) білий/ сіра стальRU-07
2 002,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 460 × 44 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 460 |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 890 |
| Ширина, см | 440 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Чілі (квадрат) білий/хаккі RU-04
2 002,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 460 × 440 × 890 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 460 |
| Висота: | 890 |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 89 см |
| Ширина, см | 44 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Чілі (квадрат) чорний/ антрацитRU-08
2 002,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 460 × 44 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 460 |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 890 |
| Ширина, см | 440 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Чілі (квадрат) чорний/ коричневийRU-05
2 002,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 460 × 44 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 460 |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 890 |
| Ширина, см | 440 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Чілі (круглий) чорний/мкфібра графіт PK-04
1 976,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 460 × 440 × 890 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 460 |
| Висота: | 890 |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 89 см |
| Ширина, см | 44 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Чілі (круглий) чорний/мкфібра коричнPK-03
1 976,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 460 × 44 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 460 |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 890 |
| Ширина, см | 440 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |














