Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано один результат
Стіл журнальний Кватро XS-3021, чорний
3 484,00 ₴
| Вага | 22,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 60 × 45 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 45 см |
| Вага | 22,8 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло+матове скло |
| Матеріал ніжок | МДФ+метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний+хром |














