Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано один результат
Стіл Ешлі XS-1263, (120*80), чорний/термодрук
4 212,00 ₴
| Вага | 28 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 28 |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал+термодрук на металі |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний+натуральний |














