Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано один результат
Стіл журнальний Кватро XS-3021, білий
3 484,00 ₴
| Вага | 22,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 60 × 45 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 45 см |
| Вага | 22,8 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло+матове скло |
| Матеріал ніжок | МДФ+метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Білий +хром |














