Filter by price
Тип матраца
- Безпружинний 16
Жорсткість
- Середній 842
- 3/4 16
- 4/4 16
- 5/4 128
- 5/5 48
- 7 із 10 16
- 8 із 10 48
- Жорсткий 541
- Жорсткий (5) 544
- М'який 120
- М'який (3-2) 112
- Середня (4) 641
- Ультражорсткий 13
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 13–16 із 16
Ортопедичний матрац Fashion Petit, 80х190
3 178,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 12 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Висота, см | 12 см |
| Жорсткість | 3/3 |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Навантаження | 100 кг |
| Тип матраца | Безпружинний |
| Гарантія | 18 місяців |
Ортопедичний матрац Fashion Petit, 80х200
3 229,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 12 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Висота, см | 12 см |
| Жорсткість | 3/3 |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Навантаження | 100 кг |
| Тип матраца | Безпружинний |
| Гарантія | 18 місяців |
Ортопедичний матрац Fashion Petit, 90х190
3 514,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 12 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Висота, см | 12 см |
| Жорсткість | 3/3 |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Навантаження | 100 кг |
| Тип матраца | Безпружинний |
| Гарантія | 18 місяців |
Ортопедичний матрац Fashion Petit, 90х200
3 569,00 ₴
| Розміри | 200 × 200 × 12 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Висота, см | 12 см |
| Жорсткість | 3/3 |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Навантаження | 100 кг |
| Тип матраца | Безпружинний |
| Гарантія | 18 місяців |














