Filter by price
Тип матраца
- Безпружинний 112
- Пружинний 208
Жорсткість
- Середній 842
- 3/3 16
- 3/4 16
- 4/4 16
- 5/4 128
- 5/5 48
- 7 із 10 16
- 8 із 10 48
- Жорсткий 541
- М'який 120
- М'який (3-2) 112
- Середня (4) 641
- Ультражорсткий 13
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 541–544 із 544
Ортопедичний матрац Take&Go MULTI ROLL, 80х190
7 427,00 ₴| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Кокосова койра |
| Наповнювач №2 | Комфортна піна |
| Наповнювач №3 | Латексована кокосова койра |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Скручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
Ортопедичний матрац Take&Go MULTI ROLL, 80х200
7 540,00 ₴| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Кокосова койра |
| Наповнювач №2 | Комфортна піна |
| Наповнювач №3 | Латексована кокосова койра |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Скручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
Ортопедичний матрац Take&Go MULTI ROLL, 90х190
8 212,00 ₴| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Кокосова койра |
| Наповнювач №2 | Комфортна піна |
| Наповнювач №3 | Латексована кокосова койра |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Скручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
Ортопедичний матрац Take&Go MULTI ROLL, 90х200
8 326,00 ₴| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Кокосова койра |
| Наповнювач №2 | Комфортна піна |
| Наповнювач №3 | Латексована кокосова койра |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Жорсткий (5) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Скручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 36 місяців |














