Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 5 результатів
Стіл круглий поліуретановий МДФ TM-200-1 теплий пісок
13 725,00 ₴| Вага | 48 кг |
|---|---|
| Розміри | 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | поліуретановий фарбований МДФ |
| Вага, кг | 48 |
| Колір | теплий пісок |
| Форма | круглі |
| Вид | нерозкладні |
| Діаметр, см | 90 |
Стіл обідній T-325 айс грей + чорний
6 975,00 ₴| Вага | 24,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 24.8 |
| Колір | айс грей |
| Форма | круглі |
| Вид | нерозкладні |
| Діаметр, см | 90 |
Стіл обідній T-325 каса вайт + білий
6 975,00 ₴| Вага | 24,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 24.8 |
| Колір | каса вайт |
| Форма | круглі |
| Вид | нерозкладні |
| Діаметр, см | 90 |
Стіл обідній T-325 лоран блек + чорний
6 975,00 ₴| Вага | 24,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 24.8 |
| Колір | лоран блек |
| Форма | круглі |
| Вид | нерозкладні |
| Діаметр, см | 90 |
Стіл обідній T-325 містік грей + капучино
6 975,00 ₴| Вага | 24,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 24.8 |
| Колір | містік грей |
| Форма | круглі |
| Вид | нерозкладні |
| Діаметр, см | 90 |














