Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 2 результатів
Комплект журнальних столів CT-35 Лоренза каса вайт + чорний
6 975,00 ₴
| Вага | 29,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 45,40 см |
| Висота, см | 45,40 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 29.8 |
| Колір | каса вайт |
| Форма | круглі |
| Діаметр, см | 80,60 |
Комплект журнальних столів CT-35 Лоренза петра грей + чорний
6 975,00 ₴
| Вага | 29,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 45,40 см |
| Висота, см | 45,40 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 29.8 |
| Колір | петра грей |
| Форма | круглі |
| Діаметр, см | 80,60 |














