Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 2 результатів
Крісло Парадіз HC-R18, чорний/ велюр аквамарин
3 237,00 ₴| Вага | 7,3 кг |
|---|---|
| Розміри | 570 × 58 × 87 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 570 |
| Висота: | 87 см |
| Вага | 7,3 кг |
| Колір Столешня | Гнутоклеєна фанера |
| Висота, см | 870 |
| Ширина, см | 480 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |














