Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 25–36 із 38
Стілець Прадо чорний/ велюр олива
2 236,00 ₴| Вага | 4 кг |
|---|---|
| Розміри | 500 × 49 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 500 |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 890 |
| Ширина, см | 490 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Прадо чорний/ велюр сірий
2 236,00 ₴| Вага | 4 кг |
|---|---|
| Розміри | 500 × 49 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 500 |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 890 |
| Ширина, см | 490 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |














