Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 1–12 із 18
Банкетка кругла Ф 460 (біла-патина/авилла2/2)
2 028,00 ₴| Розміри | 460 × 460 × 475 см |
|---|---|
| Довжина | 460 |
| Висота: | 475 |
Банкетка кругла Ф 460 (св.горіх-патина/авилла2/7)
2 028,00 ₴| Розміри | 460 × 460 × 475 см |
|---|---|
| Довжина | 460 |
| Висота: | 475 |
Стілець Чілі (квадрат) білий/ сіра стальRU-07
2 002,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 460 × 44 × 89 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 460 |
| Висота: | 89 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 890 |
| Ширина, см | 440 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |














