1200
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Filter by brand
Filter by price
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 13–24 із 42
Стіл Етна 120(+40)*75 чорний метал/мрамор темний
7 202,00 ₴| Розміри | 1200 × 750 × 750 см |
|---|---|
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
Стіл Етна 120(+40)*75 чорний метал/мрамор чорн
7 202,00 ₴| Розміри | 1200 × 750 × 750 см |
|---|---|
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
Стіл Ешлі XS-1263, (120*80), чорний/термодрук
4 212,00 ₴| Вага | 28 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 28 |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал+термодрук на металі |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний+натуральний |
Стіл обідній Бронкс 120(+40+40)*80, білий
11 687,00 ₴| Розміри | 1200 × 800 × 760 см |
|---|---|
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 760 |
Стіл обідній Бронкс 120(+40+40)*80, темн.горіх
11 687,00 ₴| Розміри | 1200 × 800 × 760 см |
|---|---|
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 760 |
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 120*80, бетон сірий
4 446,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Cірий бетон |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 75 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Дерево Бук+Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Колір | Натуральний+Білий |
Стіл обідній ВЕЗУВІЙ MDF 120*80, білий
4 446,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 75 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Дерево Бук+Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний+Білий |
| Колір | Натуральний+Білий |
Стіл обідній Венеція (120+40)/80, білий+сріб патин
8 996,00 ₴| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
|---|---|
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
Стіл обідній Венеція (120+40)/80, слонова кістка
8 996,00 ₴| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
|---|---|
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
Стіл обідній ДЖАНГЛ Glass 120*80, скло
4 446,00 ₴| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 30 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 75 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Термодрук структури деревини на металі |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний |
| Колір | Натуральний |














