Filter by brand
Filter by price
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 1–12 із 42
Стіл Дублін (120/75) каркас натур/столеш горіх—
8 892,00 ₴| Розміри | 1200 × 750 × 750 см |
|---|---|
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
Стіл Говерла-2 розкл (120+40)/80,венге матовий—
9 087,00 ₴| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
|---|---|
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
Стіл Говерла-2 розкл (120+40)/80,сл. кістка патина
9 724,00 ₴| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
|---|---|
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
Стіл Говерла-2 розкл (120+40)/80,слон кістка
9 087,00 ₴| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
|---|---|
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
Стіл Говерла-2 розкл (120+40)/80,темн горіх
9 087,00 ₴| Розміри | 1200 × 800 × 750 см |
|---|---|
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
Стіл Грейс XS-1262, (120*70), чорний
3 666,00 ₴| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Розміри | 1200 × 700 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 21 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Довжина, см | 120 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 70 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
Стіл Етна 120(+40)*75 білий метал/мрамор світл
7 202,00 ₴| Розміри | 1200 × 750 × 750 см |
|---|---|
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
Стіл Етна 120(+40)*75 чорний метал/базальт
7 202,00 ₴| Розміри | 1200 × 750 × 750 см |
|---|---|
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |
Стіл Етна 120(+40)*75 чорний метал/дуб ТК (горіх)
7 202,00 ₴| Розміри | 1200 × 750 × 750 см |
|---|---|
| Довжина | 1200 |
| Висота: | 750 |














