Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 1–12 із 40
Банкетка з полкою Сієста 1100, біла/сіра тканина
3 692,00 ₴| Розміри | 1100 × 330 × 450 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 450 |
Банкетка з полкою Сієста 1100, т.горіх/бежева ткан
3 692,00 ₴| Розміри | 1100 × 330 × 450 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 450 |
Банкетка Сієста 1100, т.горіх/бежева ткан
3 315,00 ₴| Розміри | 1100 × 330 × 450 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 450 |
Банкетка Сієста New 1100, т.горіх/Німфа 1а
2 366,00 ₴| Розміри | 1100 × 330 × 450 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 450 |
Комплект Бродвей (1+4) Венге-шоколад DARK CAPUCINO
9 945,00 ₴| Розміри | 1100 × 700 × 740 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 740 |
Комплект Бродвей (1+4) Тем.горіх DARK WALNUT
9 945,00 ₴| Розміри | 1100 × 700 × 740 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 740 |
Комплект Бруклін (1+4) Венге-шоколад DARK CAPUCINO
8 996,00 ₴| Розміри | 1100 × 700 × 740 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 740 |
Комплект Бруклін (1+4) Тем.горіх DARK WALNUT
8 996,00 ₴| Розміри | 1100 × 700 × 740 см |
|---|---|
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 740 |
Стіл Венді XS-1025, 110/170*70, білий/сірі ноги
7 332,00 ₴| Вага | 40 кг |
|---|---|
| Розміри | 1100 × 700 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1100 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 40 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Довжина, см | 110 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 70 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Сірий |














