Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 7 результатів
Стіл Венді XS-1025, 110/170*70, білий/білі ноги
7 332,00 ₴| Вага | 40 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 40 кг |
| Колір Столешня | Скло білого кольору, термозагартоване (триплікс) |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Білий |
Стіл Венді XS-1025, 110/170*70, кавовий (скло)
7 332,00 ₴| Вага | 40 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 40 кг |
| Колір Столешня | Кавовий |
| Довжина, см | 1100 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 700 |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Сірий |
Стіл Венді XS-1025, 110/170*70, чорний (скло)
7 332,00 ₴| Вага | 40 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 70 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 40 кг |
| Колір Столешня | Чорний |
| Довжина, см | 1100 |
| Висота, см | 750 |
| Ширина, см | 70 см |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
| ширина | 700 |
Стіл журнальний Кватро XS-3021, білий
3 484,00 ₴| Вага | 22,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 60 × 45 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 45 см |
| Вага | 22,8 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло+матове скло |
| Матеріал ніжок | МДФ+метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Білий +хром |
Стіл журнальний Кватро XS-3021, термодрук
3 484,00 ₴| Вага | 22,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 60 × 45 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 45 см |
| Вага | 22,8 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло+матове скло |
| Матеріал ніжок | МДФ+метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний (структура дерева)+хром |
Стіл журнальний Кватро XS-3021, чорний
3 484,00 ₴| Вага | 22,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 60 × 45 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 45 см |
| Вага | 22,8 кг |
| Колір Столешня | Прозоре скло+матове скло |
| Матеріал ніжок | МДФ+метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний+хром |
Стіл Нептун 110/140*75 білий/керам мармур
12 012,00 ₴| Вага | 55 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 75 × 76 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 110 см |
| Висота: | 76 см |
| Вага | 55 кг |
| Колір Столешня | Білий |
| Матеріал ніжок | Дерево |
| Вид | розкладні |
| Колір ніжок | Білий |














