Filter by price
Тип матраца
- Безпружинний 256
- Пружинний 432
Жорсткість
- 3/3 16
- 3/4 16
- 4/4 16
- 5/4 128
- 5/5 48
- 7 із 10 16
- 8 із 10 48
- Жорсткий (5) 480
- М'який (3-2) 80
- Середня (4) 561
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 1–12 із 1478
Керамічний стіл Арно TML-1310 сілвер рівер + айворі
38 475,00 ₴| Вага | 155,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 200 × 100 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 155.5 |
| Колір | сілвер рівер |
| Ширина, см | 100 |
| Довжина, см | 200 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Беатріче TML-994 грей травертін + бежевий
53 775,00 ₴| Вага | 162,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 200 × 100 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 162.8 |
| Колір | грей травертін |
| Ширина, см | 100 |
| Довжина, см | 200 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Беатріче TML-994 неро зебрано + коричневий
56 925,00 ₴| Вага | 162,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 200 × 100 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 162.8 |
| Колір | неро зебрано |
| Ширина, см | 100 |
| Довжина, см | 200 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Вольтерра TML-1305 делікато беж + бежевий
55 125,00 ₴| Вага | 175,20 кг |
|---|---|
| Розміри | 200 × 100 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 175.20 |
| Колір | делікато беж |
| Ширина, см | 100 |
| Довжина, см | 200 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Крістіано TML-1300 аврора голд + бежевий
61 155,00 ₴| Вага | 201,9 кг |
|---|---|
| Розміри | 200 × 100 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 201.9 |
| Колір | аврора голд |
| Ширина, см | 100 |
| Довжина, см | 200 |
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
Матрац Palmera Alma, 120х190
8 416,00 ₴| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Термоповсть |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комфортність | Висока (3) |
Матрац Palmera Alma, 120х200
8 538,00 ₴| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Термоповсть |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комфортність | Висока (3) |
Матрац Palmera Alma, 140х190
9 634,00 ₴| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Термоповсть |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комфортність | Висока (3) |
Матрац Palmera Alma, 140х200
9 763,00 ₴| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Термоповсть |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комфортність | Висока (3) |
Матрац Palmera Alma, 150х190
10 128,00 ₴| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Термоповсть |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комфортність | Висока (3) |
Матрац Palmera Alma, 150х200
10 263,00 ₴| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Термоповсть |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комфортність | Висока (3) |
Матрац Palmera Alma, 160х190
10 602,00 ₴| Розміри | 200 × 200 × 18-21 см |
|---|---|
| Тип чохла | Незнімний |
| Тканина чохла | Стрейч |
| Довжина, см | 200 |
| Ширина, см | 200 |
| Наповнювач №1 | Ортопедична піна |
| Наповнювач №2 | Термоповсть |
| Висота, см | 18 – 21 |
| Жорсткість | Середня (4) |
| Вид матрацу | Двосторонній |
| Пакування | Нескручений |
| Навантаження | 140 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комфортність | Висока (3) |














