Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано один результат
Стіл Бетті XS-1087, (140*80), чорний
4 472,00 ₴
| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Розміри | 1400 × 800 × 750 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 1400 |
| Висота: | 750 |
| Вага | 29 кг |
| Колір Столешня | Загартоване скло прозоре |
| Довжина, см | 140 см |
| Висота, см | 76 см |
| Ширина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Вид | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |














