Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 2 результатів
Керамічний стіл Беллуно TML-1345 інвізібл грей + чорний
21 825,00 ₴
| Вага | 59 кг |
|---|---|
| Розміри | 135 × 85 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 59 |
| Колір | інвізібл грей |
| Ширина, см | 85 |
| Довжина, см | 135 |
| Форма | круглі |
| Вид | розкладні |
Керамічний стіл Сієна TML-1240 римський траветрін + капучино
22 005,00 ₴
| Вага | 68 кг |
|---|---|
| Розміри | 135 × 80 × 76 см |
| Висота, см | 76 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 68 |
| Колір | травертін |
| Ширина, см | 80 |
| Довжина, см | 135 |
| Форма | круглі |
| Вид | розкладні |
| Діаметр, см | 135 |














