Filter by price
Наповнення
Статус
Топ-товари за версією покупців
Показано 37–40 із 40
диван Маестро (без дуги), тканина 6,01-7$
22 878,20 ₴
| Розміри | 2100 × 830 см |
|---|---|
| Колекція | Маестро |
| ширина | 58 см |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 830 |
| Наповнення | пружинний блок типу Боннель – пінополіуретан |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 2100х1550 |
диван Маестро (без дуги), тканина 7,01-8$
23 942,74 ₴
| Розміри | 2100 × 830 см |
|---|---|
| Колекція | Маестро |
| ширина | 58 см |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 830 |
| Наповнення | пружинний блок типу Боннель – пінополіуретан |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 2100х1550 |
диван Маестро (без дуги), тканина 8,01-9$
25 013,87 ₴
| Розміри | 2100 × 830 см |
|---|---|
| Колекція | Маестро |
| ширина | 58 см |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 830 |
| Наповнення | пружинний блок типу Боннель – пінополіуретан |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 2100х1550 |
диван Маестро (без дуги), тканина 9,01-10$
26 082,37 ₴
| Розміри | 2100 × 830 см |
|---|---|
| Колекція | Маестро |
| ширина | 58 см |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 830 |
| Наповнення | пружинний блок типу Боннель – пінополіуретан |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 2100х1550 |














