Filter by price
Наповнення
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Показано 1–12 із 40
диван Денвер Бенефіт 61-62, тканина 0-5$
21 742,35 ₴
| Розміри | 2260 × 850 см |
|---|---|
| Колекція | Денвер |
| ширина | 2260 |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 850 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11см типу Боннель |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1920×1540 |
диван Денвер Бенефіт 61-62, тканина 10,01-11$
30 065,78 ₴
| Розміри | 2260 × 850 см |
|---|---|
| Колекція | Денвер |
| ширина | 2260 |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 850 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11см типу Боннель |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1920×1540 |
диван Денвер Бенефіт 61-62, тканина 11,01-12$
31 453,90 ₴
| Розміри | 2260 × 850 см |
|---|---|
| Колекція | Денвер |
| ширина | 2260 |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 850 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11см типу Боннель |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1920×1540 |
диван Денвер Бенефіт 61-62, тканина 12,01-13$
32 840,70 ₴
| Розміри | 2260 × 850 см |
|---|---|
| Колекція | Денвер |
| ширина | 2260 |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 850 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11см типу Боннель |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1920×1540 |
диван Денвер Бенефіт 61-62, тканина 13,01-14$
34 228,82 ₴
| Розміри | 2260 × 850 см |
|---|---|
| Колекція | Денвер |
| ширина | 2260 |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 850 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11см типу Боннель |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1920×1540 |
диван Денвер Бенефіт 61-62, тканина 5,01-6$
23 129,15 ₴
| Розміри | 2260 × 850 см |
|---|---|
| Колекція | Денвер |
| ширина | 2260 |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 850 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11см типу Боннель |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1920×1540 |
диван Денвер Бенефіт 61-62, тканина 6,01-7$
24 515,95 ₴
| Розміри | 2260 × 850 см |
|---|---|
| Колекція | Денвер |
| ширина | 2260 |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 850 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11см типу Боннель |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1920×1540 |
диван Денвер Бенефіт 61-62, тканина 7,01-8$
25 904,07 ₴
| Розміри | 2260 × 850 см |
|---|---|
| Колекція | Денвер |
| ширина | 2260 |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 850 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11см типу Боннель |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1920×1540 |
диван Денвер Бенефіт 61-62, тканина 8,01-9$
27 290,86 ₴
| Розміри | 2260 × 850 см |
|---|---|
| Колекція | Денвер |
| ширина | 2260 |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 850 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11см типу Боннель |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1920×1540 |
диван Денвер Бенефіт 61-62, тканина 9,01-10$
28 678,98 ₴
| Розміри | 2260 × 850 см |
|---|---|
| Колекція | Денвер |
| ширина | 2260 |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 850 |
| Наповнення | посилений пружинний блок 11см типу Боннель |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1920×1540 |
диван Комфорт Бенефіт 93, тканина 0-5$
22 961,41 ₴
| Розміри | 2400 × 920 см |
|---|---|
| Колекція | Комфорт |
| ширина | 2400 |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 920 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1950×1600 |
диван Комфорт Бенефіт 93, тканина 10,01-11$
31 950,51 ₴
| Розміри | 2400 × 920 см |
|---|---|
| Колекція | Комфорт |
| ширина | 2400 |
| Глибина | 1050 |
| Висота: | 920 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1950×1600 |














