Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 4 результатів
Benefit 1
38 953,17 ₴
| Розміри | 2,84 × 0,90 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.84 |
| Глибина | 1.82 |
| Висота: | 0.90 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан (високоеластичний з підвищеною комфортністю) – взаємозамінний кут |
| Тканина | Carmen 19 (CMT) + Rosto 83 (Apparel). |
| Механізм | Пума |
| Спальне місце | 2.84×1.30 |
Benefit 10
36 816,18 ₴
| Розміри | 2,40 × 0,90 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.40 |
| Глибина | 1.82 |
| Висота: | 0.90 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан (високоеластичний з підвищеною комфортністю) – взаємозамінний кут |
| Тканина | Mars 03 (CMT) + Mars 01 (CMT). |
| Механізм | Пума |
| Спальне місце | 2.40×1.30 |
Benefit 2
38 953,17 ₴
| Розміри | 2,84 × 0,90 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.84 |
| Глибина | 1.82 |
| Висота: | 0.90 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан (високоеластичний з підвищеною комфортністю) – взаємозамінний кут |
| Тканина | Mars 03 (CMT) + Mars 01 (CMT). |
| Механізм | Пума |
| Спальне місце | 2.84×1.30 |
Benefit 9
36 816,18 ₴
| Розміри | 2,40 × 0,90 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 2.40 |
| Глибина | 1.82 |
| Висота: | 0.90 |
| Наповнення | пружина змійка – пінополіуретан (високоеластичний з підвищеною комфортністю) – взаємозамінний кут |
| Тканина | Carmen 19 (CMT) + Rosto 83 (Apparel). |
| Механізм | Пума |
| Спальне місце | 2.40×1.30 |














