Filter by price
Наповнення
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 5 результатів
Benefit 16
17 612,33 ₴
| Розміри | 1,57 × 0,90 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 1.57 |
| Глибина | 0.92 |
| Висота: | 0.90 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – ламелі – пінополіуретан |
| Тканина | Bagama Capuchino New 09 (Exim) + Akasya New B 197-7 (Magitex). |
| Механізм | Софа |
| Спальне місце | 2.00×1.40 |
Benefit 23
13 421,56 ₴
| Розміри | 1,92 × 0,8 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 1.92 |
| Глибина | 0.92 |
| Висота: | 0.8 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Mars 10 (SMT). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.92×1.42 |
Benefit 24
13 421,56 ₴
| Розміри | 1,92 × 0,8 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 1.92 |
| Глибина | 0.92 |
| Висота: | 0.8 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Mars 04 (SMT). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.92×1.42 |
Benefit 41
13 421,56 ₴
| Розміри | 1,92 × 0,8 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 1.92 |
| Глибина | 0.92 |
| Висота: | 0.8 |
| Наповнення | пружинний блок Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Mars 14 (SMT). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.92×1.42 |
Benefit 46
14 970,81 ₴
| Розміри | 1,94 × 0,8 см |
|---|---|
| Колекція | Benefit 2025 |
| ширина | 1.94 |
| Глибина | 0.92 |
| Висота: | 0.8 |
| Наповнення | пружинний блок типу Боннель – пінополіуретан |
| Тканина | Mars 12 (SMT) + Tringle Grey 104 (Decora Group). |
| Механізм | Єврокнижка |
| Спальне місце | 1.94×1.45 |














