Filter by brand
- Matro 115
Filter by price
ширина мм.
- 1200 31
- 1212 15
- 412 / 612 / 812 18
- 812 / 1012 / 1212 36
- 990 15
ширина комода
Глибина мм.
Колір
- Дуб Кремона КаннолоДуб Кремона Канноло 11
- АнтрацитАнтрацит 11
- Біла АляскаБіла Аляска 11
- Біле деревоБіле дерево 11
- Вибір ДСПВибір ДСП 10
- Дуб Бароко БурштиновийДуб Бароко Бурштиновий 11
- Дуб Бароко РістреттоДуб Бароко Рістретто 11
- Дуб Експресив БронзовийДуб Експресив Бронзовий 11
- Дуб Крафт білийДуб Крафт білий 11
- Дуб Крафт золотийДуб Крафт золотий 11
- Дуб сонома світлийДуб сонома світлий 11
- КашемірКашемір 7
- Морське Дерево КарбонМорське Дерево Карбон 11
- Сіра ГлинаСіра Глина 11
- Урбан БурштиновийУрбан Бурштиновий 11
Бренд
- Matro 115
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 61–72 із 115
Комод 3 стандарт, Готові кольорові рішення Дуб Кремона Канноло
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 812 / 1012 / 1212 |
| Висота, мм | 840 |
| Глибина, мм | 460 |
| Колір | Дуб Кремона Канноло |
| Ящики | 4 шт |
Комод 3 стандарт, Готові кольорові рішення Дуб сонома світлий
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 812 / 1012 / 1212 |
| Висота, мм | 840 |
| Глибина, мм | 460 |
| Колір | Дуб сонома світлий |
| Ящики | 4 шт |
Комод 3 стандарт, Готові кольорові рішення Кашемір
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 812 / 1012 / 1212 |
| Висота, мм | 840 |
| Глибина, мм | 460 |
| Колір | Кашемір |
| Ящики | 4 шт |
Комод 3 стандарт, Готові кольорові рішення Морське Дерево Карбон
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 812 / 1012 / 1212 |
| Висота, мм | 840 |
| Глибина, мм | 460 |
| Колір | Морське Дерево Карбон |
| Ящики | 4 шт |
Комод 3 стандарт, Готові кольорові рішення Сіра Глина
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 812 / 1012 / 1212 |
| Висота, мм | 840 |
| Глибина, мм | 460 |
| Колір | Сіра Глина |
| Ящики | 4 шт |
Комод 3 стандарт, Готові кольорові рішення Урбан Бурштиновий
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 812 / 1012 / 1212 |
| Висота, мм | 840 |
| Глибина, мм | 460 |
| Колір | Урбан Бурштиновий |
| Ящики | 4 шт |
Комод 3 стандарт, Ширина комода 101 см
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 812 / 1012 / 1212 |
| Висота, мм | 840 |
| Глибина, мм | 460 |
| Ширина комода | 101 см |
| Ящики | 4 шт |
Комод 3 стандарт, Ширина комода 121 см
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 812 / 1012 / 1212 |
| Висота, мм | 840 |
| Глибина, мм | 460 |
| Ширина комода | 121 см |
| Ящики | 4 шт |
Комод 3 стандарт, Ширина комода 81 см
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 812 / 1012 / 1212 |
| Висота, мм | 840 |
| Глибина, мм | 460 |
| Ширина комода | 81 см |
| Ящики | 4 шт |
Комод 4 стандарт, Готові кольорові рішення Біла Аляска
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 1212 |
| Висота, мм | 834 |
| Глибина, мм | 460 |
| Колір | Біла Аляска |
| Ящики | 4 шт |
Комод 4 стандарт, Готові кольорові рішення Біле дерево
| Торгова марка | Matro |
|---|---|
| Ширина, мм | 1212 |
| Висота, мм | 834 |
| Глибина, мм | 460 |
| Колір | Біле дерево |
| Ящики | 4 шт |














