Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 2 результатів
Стілець M-217 гавана + чорний
4 725,00 ₴
| Вага | 7 кг |
|---|---|
| Розміри | 95,5 см |
| Висота, см | 95.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7 |
| Колір | гавана |
Стілець M-217 форест + чорний
4 725,00 ₴
| Вага | 7 кг |
|---|---|
| Розміри | 95,5 см |
| Висота, см | 95.5 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7 |
| Колір | форест |














