Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 10 результатів
Стілець N-41 блакитний топаз велюр + білий
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | блакитний топаз |
Стілець N-41 капучино велюр + дуб
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | капучино |
Стілець N-41 капучино велюр + капучино
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | капучино |
Стілець N-41 капучино велюр + чорний
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | капучино |
Стілець N-41 льон + білий
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | льон |
Стілець N-41 світло-сірий велюр + білий
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | світло-сірий |
Стілець N-41 сірий + сірий
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | сірий |
Стілець N-41 темно-сірий велюр + сірий
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | темно-сірий |
Стілець N-41 темно-сірий велюр + чорний
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | темно-сірий |
Стілець N-41 чорний велюр + чорний
2 475,00 ₴| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 см |
| Висота, см | 90 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 5 |
| Колір | чорний |














