Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 6 результатів
Стілець M-75 айворі + чорний
3 555,00 ₴| Вага | 7,25 кг |
|---|---|
| Розміри | 89 см |
| Висота, см | 89 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.25 |
| Колір | айворі |
Стілець M-75 капучино + чорний
3 555,00 ₴| Вага | 7,25 кг |
|---|---|
| Розміри | 89 см |
| Висота, см | 89 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.25 |
| Колір | капучино |
Стілець M-75 сірий + чорний
3 555,00 ₴| Вага | 7,25 кг |
|---|---|
| Розміри | 89 см |
| Висота, см | 89 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.25 |
| Колір | сірий |
Стілець M-75 чорний + чорний
3 555,00 ₴| Вага | 7,25 кг |
|---|---|
| Розміри | 89 см |
| Висота, см | 89 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.25 |
| Колір | чорний |
Стілець M-76 попільний + дуб
2 925,00 ₴| Вага | 6,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 89 см |
| Висота, см | 89 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал (імітація дубу) |
| Вага, кг | 6.5 |
| Колір | попільний |
Стілець M-76 тауп + дуб
2 925,00 ₴| Вага | 6,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 89 см |
| Висота, см | 89 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал (імітація дубу) |
| Вага, кг | 6.5 |
| Колір | тауп |














