Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 2 результатів
Стілець Чілі (квадрат) білий/хаккі RU-04
2 002,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 460 × 440 × 890 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 460 |
| Висота: | 890 |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 89 см |
| Ширина, см | 44 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |
Стілець Чілі (круглий) чорний/мкфібра графіт PK-04
1 976,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 460 × 440 × 890 см |
| Торгова марка | Мікс Меблі |
| Довжина | 460 |
| Висота: | 890 |
| Вага | 6 кг |
| Колір Столешня | метал |
| Висота, см | 89 см |
| Ширина, см | 44 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Чорний |














