Filter by brand
Filter by price
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 25–29 із 29
Стілець N-46 сірий велюр + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | сірий |
Стілець N-46 смарагдовий велюр + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | смарагдовий |
Стілець N-46 чорнильно-синій велюр + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | чорнильно-синій |
Стілець поворотний R-168 перлинний нюд + білий
4 905,00 ₴| Вага | 9,40 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.40 |
| Колір | перлинний нюд |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-168 перлинний тауп + капучино
4 905,00 ₴| Вага | 9,40 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9.40 |
| Колір | перлинний тауп |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |














