Filter by brand
Filter by price
Бренд
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 13–24 із 29
Стілець M-235 папірус + капучино
4 905,00 ₴| Вага | 8,55 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.55 |
| Колір | папірус |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-235 сірий агат + капучино
4 905,00 ₴| Вага | 8,55 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.55 |
| Колір | сірий агат |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-235 сніжно-білий + білий
4 005,00 ₴| Вага | 8,55 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 8.55 |
| Колір | сніжно-білий |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-240 білий антік + білий
4 275,00 ₴| Вага | 7,95 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.95 |
| Колір | білий антік |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-240 ігуана + чорний
4 275,00 ₴| Вага | 7,95 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.95 |
| Колір | ігуана |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-240 мигдаль + капучино
4 275,00 ₴| Вага | 7,95 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.95 |
| Колір | мигдаль |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-240 сивий + білий
4 275,00 ₴| Вага | 7,95 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.95 |
| Колір | сивий |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-240 чорний + чорний
4 275,00 ₴| Вага | 7,95 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.95 |
| Колір | чорний |
| Характеристики | з підлокітниками |
Стілець M-79 бежевий льон + натуральний каучук
3 555,00 ₴| Вага | 5,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | дерево (натуральний каучук) |
| Вага, кг | 5.8 |
| Колір | бежевий льон |
Стілець M-79 теплий базальт + натуральний каучук
3 555,00 ₴| Вага | 5,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | дерево (натуральний каучук) |
| Вага, кг | 5.8 |
| Колір | теплий базальт |
Стілець N-46 капучино велюр + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | капучино |
Стілець N-46 коричневий велюр + чорний
2 925,00 ₴| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 85 см |
| Висота, см | 85 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | коричневий |














