Filter by price
Колір
- айворі 1
- капучино 3
- сірий 3
- френч ваніль 1
- чорний 1
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Відображаються усі з 9 результатів
Стілець N-45 капучино велюр
3 105,00 ₴
| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | капучино |
Стілець N-45 капучино велюр + дуб
2 655,00 ₴
| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | капучино |
Стілець N-45 сірий велюр
3 105,00 ₴
| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 6 |
| Колір | сірий |
Стілець поворотний R-63 капучино + чорний
4 455,00 ₴
| Вага | 9 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 9 |
| Колір | капучино |
Стілець поворотний R-63 сірий + чорний
4 455,00 ₴
| Вага | 9 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9 |
| Колір | сірий |
| Характеристики | поворотні, автоповорот на 180°, з підлокітниками |
Стілець поворотний R-63 чорний + чорний
4 455,00 ₴
| Вага | 9 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 9 |
| Колір | чорний |
| Характеристики | поворотні, автоповорот на 180°, з підлокітниками |
Стілець поворотний R-69 айворі + чорний
6 075,00 ₴
| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11 |
| Колір | айворі |
| Характеристики | поворотні, автоповорот на 180°, з підлокітниками |
Стілець поворотний R-69 сірий + чорний
6 075,00 ₴
| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11 |
| Колір | сірий |
| Характеристики | поворотні, автоповорот на 180°, з підлокітниками |
Стілець поворотний R-69 френч ваніль + капучино
6 075,00 ₴
| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 84 см |
| Висота, см | 84 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11 |
| Колір | френч ваніль |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом, з підлокітниками |














