Filter by price
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
Матрац Leeds cocos/Лідс кокос, Розмір матрацу (ШхД) 80x190
7 130,00 ₴Оригінальна ціна: 7 130,00 ₴.5 485,00 ₴Поточна ціна: 5 485,00 ₴. -
Прихожа ВТ-4096, ДСП глянець
0,00 ₴ – 74 575,00 ₴Price range: 0,00 ₴ through 74 575,00 ₴
-
Ортопедичний матрац Artist PIKASSO, 90х190
7 115,00 ₴
Показано 13–17 із 17
Стілець поворотний R-180 бежевий льон + капучино
7 155,00 ₴| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11 |
| Колір | бежевий льон |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-180 зелений мох + чорний
7 155,00 ₴| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11 |
| Колір | зелений мох |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-180 молочна хмара + капучино
7 155,00 ₴| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11 |
| Колір | молочна хмара |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-185 антрацит + чорний
5 805,00 ₴| Вага | 11,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11.5 |
| Колір | Антрацит |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
Стілець поворотний R-185 сивий + білий
5 805,00 ₴| Вага | 11,5 кг |
|---|---|
| Розміри | 83 см |
| Висота, см | 83 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 11.5 |
| Колір | сивий |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |














