Filter by price
Колір
Статус
Топ-товари за версією покупців
-
диван Манчестер Бенефіт 25, тканина 5,01-6$
23 780,28 ₴
-
Табурет розкладний Чіп, натуральний/чорний
474,50 ₴
-
Передпокій-купе №3, Ширина передпокоїв 1200 мм
7 427,00 ₴
Відображаються усі з 5 результатів
Консоль “Бруно” білий мармур + чорний
12 105,00 ₴| Вага | 32 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 40 × 80 см |
| Висота, см | 80 |
| Складання | потребує складання |
| Вага, кг | 32 |
| Колір | білий мармур |
| Ширина, см | 40 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
Консоль “Бруно” неро маркіна + чорний
12 105,00 ₴| Вага | 32 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 40 × 80 см |
| Висота, см | 80 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 32 |
| Колір | неро маркіна |
| Ширина, см | 40 |
| Довжина, см | 120 |
| Форма | прямокутні |
Поворотне крісло “Гарібальді” графіт
11 205,00 ₴| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 см |
| Висота, см | 80 |
| Складання | не потребує складання |
| Вага, кг | 30 |
| Колір | графіт |
| Характеристики | поворотні |
Стілець M-115 ройбуш
4 275,00 ₴| Вага | 7,15 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 см |
| Висота, см | 80 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.15 |
| Колір | ройбуш |
Стілець M-115 трав’яний
4 275,00 ₴| Вага | 7,15 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 см |
| Висота, см | 80 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.15 |
| Колір | трав’яний |














