77
- Вітальня331 товар
- ДИВАНИ772 товари
- Дитяча16 товарів
- Інше74 товари
- Комоди601 товар
- Крісла202 товари
- Кухонні меблі487 товарів
- Ліжка380 товарів
- МАТРАЦИ3 454 товари
- Органайзери50 товарів
- Передпокій295 товарів
- Спальня483 товари
- СТІЛЬЦІ474 товари
- СТОЛИ964 товари
- Шафи / Пенали / Стелажі / Полиці103 товари
- Шафи-купе167 товарів
- Шафи/пенали/стелажі/полиці1 013 товарів
Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 7 результатів
Крісло “Ромео” теракотовий
12 825,00 ₴
| Вага | 12 кг |
|---|---|
| Розміри | 77 см |
| Висота, см | 77 |
| Складання | не потребує складання |
| Вага, кг | 12 |
| Колір | теракотовий |
Крісло “Ромео” форест
12 825,00 ₴
| Вага | 12 кг |
|---|---|
| Розміри | 77 см |
| Висота, см | 77 |
| Складання | не потребує складання |
| Вага, кг | 12 |
| Колір | форест |
Стілець M-100 гірчичний + чорний
5 175,00 ₴
| Вага | 7,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 77 см |
| Висота, см | 77 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7.8 |
| Колір | гірчичний |
Стілець M-215 мох + чорний
6 075,00 ₴
| Вага | 7 кг |
|---|---|
| Розміри | 77 см |
| Висота, см | 77 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7 |
| Колір | мох |
Стілець M-215 саванна + капучино
6 075,00 ₴
| Вага | 7 кг |
|---|---|
| Розміри | 77 см |
| Висота, см | 77 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7 |
| Колір | саванна |
Стілець M-215 сандал + чорний
6 075,00 ₴
| Вага | 7 кг |
|---|---|
| Розміри | 77 см |
| Висота, см | 77 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7 |
| Колір | сандал |
Стілець M-215 устричний + чорний
6 075,00 ₴
| Вага | 7 кг |
|---|---|
| Розміри | 77 см |
| Висота, см | 77 |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Вага, кг | 7 |
| Колір | устричний |














