Статус
Топ-товари за версією покупців
Відображаються усі з 2 результатів
Поворотне крісло “Каллісто” айворі
13 455,00 ₴
| Вага | 26 кг |
|---|---|
| Розміри | 71 см |
| Висота, см | 71 |
| Складання | не потребує складання |
| Вага, кг | 26 |
| Колір | айворі |
| Характеристики | поворотні |
Поворотне крісло “Каллісто” сірий
13 455,00 ₴
| Вага | 26 кг |
|---|---|
| Розміри | 71 см |
| Висота, см | 71 |
| Складання | не потребує складання |
| Вага, кг | 26 |
| Колір | сірий |
| Характеристики | поворотні |














